O nás

Každý z nás by rád prekvapil svojich blízkych niečím výnimočným. Práve preto sme sa snažili priniesť na trh niečo, vďaka čomu svoj darček zabalíte:

  • štýlovo,

  • originálne, 

  • rýchlo, 

  • prakticky 

  • a navyše aj ekologicky bez veľkého množstva odpadu. 

Pre Vás, našich zákazníkov, sme si pripravili najmä také produkty, ktoré v našich internetových vodách nezoženiete ,,na každom rohu”. 

Menšiu dieru na trhu sa snažíme zaplniť najmä darčekovými krabičkami, ktoré u nás nájdete hneď v rôznych farebných prevedeniach a v niekoľkých veľkostiach. Nielen že sú perfektnou kombináciou jednoduchosti a elegancie, ale možno do nich zabaliť naozaj čokoľvek podľa vlastného výberu. 

Netradičnou záležitosťou na trhu sú najmä úložné boxy - krabice zo sortimentu pre novorodencov, ktorými obdarujete čerstvé mamičky pri príležitosti krstu, pričom si jej obsah vyskladáte sami podľa vlastného uváženia.       

Darčekové krabice väčších rozmerov môžu obdarovaní vďaka kvalitnému spracovaniu z tvrdého kartónu využiť veľmi prakticky ako úložný priestor na hračky pre deti, ako súčasť šatníka či na odkladanie rôznych drobností v závislosti od typu darčekového boxu. 

Pre všetkých tých, ktorí chcú urobiť radosť našej prírode a byť šetrní k životnému prostrediu, máme pripravených aj niekoľko produktov vyrobených zo 100% recyklovateľného materiálu.

U nás si môžete vybrať aj z bohatej ponuky darčekových obalov vyrobených z prírodných materiálov hneď v niekoľkých prevedeniach. Truhličky, skrinky a boxy vyrobené z kvalitného dreva ocenia najmä milovníci vína, ktorí v nich získajú praktickú pomôcku a elegantnú bytovú dekoráciu zároveň. Súčasťou každej debničky sú aj dekoratívne drevené piliny, s ktorými bude Vaše darčekové balenie vyzerať naozaj reprezentatívne a zároveň ochráni Váš produkt pred poškodením.  

Pre tých z Vás, ktorí by radi zabalili svoj darček mimoriadne špeciálnym spôsobom, máme v ponuke darčekový kanister v podobe minibaru, ktorý zaujme originálnym dizajnom na prvý pohľad. 

Ak máte akékoľvek otázky, želania či pripomienky, budeme radi, ak sa nám ozvete. 

 

  Váš tím

DD002 T